Kaldırım Panoları

GENEL BİLGİLER

Kaldırım panoları zorlu hava koşullarında firma mesajlarınızı vermenin en iyi yoludur. Kaldırım panoları dış mekana dayanıklıdır. Ürünler farklı kullanım alanları ve hava şartlarının zorluklarına göre üretilmiştir.
Bir çok kapı önü reklam panosu (tabelası) şkapı önü reklam panoları, yönlendirme panoları ve tabelaları modelimiz bulunmaktadır. Tüm kaldırım panosu modellerimiz kendi ambalajındadır. Ürünlerimizin içinde kurulum şeması ve montaj için gerekli olan araçlar bulunmaktadır. kurulumları çok basittir, bir çok modelimizde kuruluma ihtiyaç yoktur.

Kaldırım panolarını dış mekanda veya reklama ihtiyaç duyduğunuz iç mekanlar da kullanabilirsiniz, Alışveriş merkezlerinde ,mağaza önlerinde, mağaza içlerinde, restoranlarda, bar, cafeler de ve yaya trafiğinin yoğun olduğu her alanda reklamlarınızı sergileyerek potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz.

Best Choice Marketing & Display olarak amacımız; profesyonel bilgi ve tecrübemizi tanıtım sistemlerine aktararak, tüm müşterilerimizle yakın, verimli ve hep daha ileri hedeflerle, en zarif tanıtım sistemlerini, en portatif ve uzun ömürlü kullanım yöntemleriyle birleştirip, reklam sektörüne sunmaktır. İhtiyacınız olan afiş ve tanıtım sistemleri, fuar ekipmanları, kaldırım ve avlu gibi dış mekan reklam ürünlerine yönelik en zarif ve portatif çözümleri katalog ve internet sitemizde bulabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
×