Aluminyum Çerçeveler

GENEL BİLGİLER

Açılır kapanır aluminyum afiş çerçevelerimiz posterlerinizi saniyeler içerisinde değiştirmenizi sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Posterlerinizi duvar ya da camlara yapıştırarak görüntü kirliliği yaratmak yerine açılır kapanır alüminyum afiş çerçevelerimiz ile görselinize ve ürünlerinize değer katmak elinizde.
Alüminyum çerçeve profillerimiz, E6-EV1 kalitesinde, standart olarak gümüş eloksallı üretilmektedir.Afiş çerçevelerimizde; Parlamayı engelleyerek net bir görüş sağlayan ve afişinizin güneş ışınları dolayısıyla solmasını engelleyen UV filtreli PVC afiş koruyucu, zeminde 1,3 mm kalınlığında örgü desenli gri polistren, paslanmaz sac köşebent ve çelik yaylar kullanılır; ve ürünlerimiz isteğinize bağlı olarak tekli kutu ambalaj içerisinde sevk edilebilir.

Best Choice Marketing & Display olarak amacımız; profesyonel bilgi ve tecrübemizi tanıtım sistemlerine aktararak, tüm müşterilerimizle yakın, verimli ve hep daha ileri hedeflerle, en zarif tanıtım sistemlerini, en portatif ve uzun ömürlü kullanım yöntemleriyle birleştirip, reklam sektörüne sunmaktır. İhtiyacınız olan afiş ve tanıtım sistemleri, fuar ekipmanları, kaldırım ve avlu gibi dış mekan reklam ürünlerine yönelik en zarif ve portatif çözümleri katalog ve internet sitemizde bulabilirsiniz.

Katalog

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
×