Kurumsal

Hakkımızda

Polin Yapı ve Reklam Malzemeleri 1997 yılında çatı ve cephe kaplama malzemelerinin satış ve uygulamasıyla sektöre il adımını atmıştır. 

Zamanla ürün yelpazesini arttırarak yenilikçi uzman kadrosu ile satışta ve uygulamada sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. 

Bestchoice Display; Alüminyum kompozit paneller, polikarbonat levhalar, akrilik levhalar, pvc levhalar, alüminyum levhalar, alüminyum profiller, display ürünler ve reklam sektörüne yönelik ürünleri büyük bir titizlik ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. 

Bestchoice Display Polin Yapı ve Reklam Malzemeleri A.Ş iştirakidir.

Bizi Tanıyın
01

Hizmet verdiğimiz sektörlerde standartları yükselterek fark yaratan, kaliteli ürün ve profesyonel hizmet sunarak müşteri memnuniyetini arttırmayı ilke edinen, paydaşlarına katma değer sağlama sorumluluğu taşıyan saygın bir firmayız.

01

Misyonumuz

Misyonumuz
02

Hizmet verdiği sektörlerde sürdürülebilir büyümeye, değişime ve gelişime odaklı, kaliteyi yaşam biçimi haline dönüştürmüş, pazar lideri bir firma olmak.

02

Vizyonumuz

Vizyonumuz
03

Standartları yükselterek fark yaratan, kaliteyi yaşam biçimi haline getiren, değişime ve gelişime açık olan, sorumluluk bilincine sahip, saygınlık ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan kazan-kazan ilişkisine sahip bir firmayız.

03

Temel Değerlerimiz

Temel Değerlerimiz
image1 about

Kalite Politikamız

Satışını yaptığımız ürünleri tam zamanında ve hatasız bir şekilde müşterilerimize sunarak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak; Planla, Uygula, Kontrol Et ve Önlem Al felsefesi ile hareket ederek tüm süreçlerimizi sürekli iyileştirmek; çalışanlarımızın sürekli gelişimini ve eğitimini sağlamak; Paydaşlarımız ile tüm ilişkilerimizi temel değerlerimiz doğrultusunda kurmak ve geliştirmek kurumsal kalite polikatımızdır. Bu doğrultuda, kuruluşumuz için uygulanabilir şartları karşılamayı taahhüt ederiz.

Müşteri Memnuniyeti 100%
Stok Durumu 100%
Hızlı Cevap Verme 100%
best-choice-display-logo-2
Meclis Mah. Atatürk Cad. No:55 Sancaktepe/İstanbul

Adres

bestchoicedisplay@gmail.com

E-Posta

(0216) 622 69 70

Telefon

Copyright © 2020 Bestchoice Display by Harbi Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.