Dijital Baskı
orumcek standd

Örümcek Stand Kullanmanın Avantajları Nedir?

Firmanızı ve ürününüzü iyi tanıtmanız için tanıtım firmalarının sizlere sunmuş olduğu imkânlardan yararlanmanız neredeyse zorunlu hale geldi. Kurumsal kimlik oluşturma adına reklam ve tanıtım firmaları ile çalışmak tüm firmalar adına önem arz ediyor. Reklam ve tanıtım konularına yeterli önem vermeyen firmaların başarıya ulaşması neredeyse imkânsız hale geldi. Bu sebeple reklam şirketlerinin sunmuş olduğu tanıtım stantları bu işe başlamanın en pratik yollarından birisi. Bu alanda en sık kullanılan ürünlerden birisi Örümcek Stand olarak adlandırılan tanıtım standıdır. Örümcek stand kullanımın avantajları arasında kolay taşınabilir olma ve hızlı kurulum seçenekleri ön plana çıkar. Rahat bir şekilde bir yerden bir yere taşınabilmesi de bu standın tercih edilmesini ön plana çıkarır.

Örümcek Stand Nedir?

Kullanım olarak en fazla tercih edilen stand çeşitleri arasında yer alır. Bunun sebebi de hem kolay taşınabilmesi hem de kolay kurulum yapılabilmesi gelir. Örümcek stand hemen her organizasyonda ve davette tercih edilen ürünlerden birisidir. Ağır olmaması ve portatif taşınabilir çanta içerisinde de taşınabilmesi ile bu stand hemen her yerde kullanılır. Örümcek Stand 5 m2 den başlayıp 11-12 m2 ye kadar tanıtım alanı oluşmasına imkan sunar. Bu sebeple de tüm firmalar tarafından bu tanıtım standı tercih edilir.

Örümcek Stand Nerelerde Kullanılır?

Kolay kurulum ve taşınabilme özelliği ile hemen her firmanın tercihi olan Örümcek Stand seçenekleri pek çok organizasyonun tanıtım köşesinde yerini alır. Kullanılabilir alanının geniş olması sebebiyle örümcek standları davetlerde, fuarlarda, film galalarında, ürün tanıtımında, alışveriş merkezlerinde, seminerlerde, söyleşilerde ve birçok alanda kullanıldığını görebilirisiniz.

Örümcek Stand Tasarımı Nasıl Olmalı?

Örümcek stand tasarımı kullanıldığı tanıtım alanının konusuna ve niteliğine uygun bir şekilde hazırlanmalıdır. Tabi ki kullanılacağı alanın genişliği de standın hazırlanmasında önemli faktörlerden birisidir. Örümcek Standın maksimum kullanım alanı olan 12 m2 ye yakın bir yer kullanılabilir ise son derece kaliteli işler ortaya çıkabilir.

Örümcek Stand Çeşitleri

Tanıtım firmaları tarafından en fazla tercih edilen Örümcek Stand Çeşitleri iki tanedir. Bunlar; Oval Örümcek Stand ve Düz Örümcek Stand çeşitleridir. Örümcek stand oluşturulurken profilleri içeriye doğru meyil vererek kurulan şekle Oval Örümcek Stand adı verilir. Bu şekilde kullanılan stand içerisinde tanıtım esnasında ölçülere de bağlı olarak 2-4 kişi arasında kulanım alanı sağlanır. Düz örümcek stand da ise daha fazla kulanım alanı olacağından bu sayı 4-8 kişiye kadar çıkabilir.

Örümcek Stand Fiyatları

Kurulumu yapılacak olan stantların öncelikle içerik ve panel baskıları dizayn edilmelidir. Daha sonra oluşturulan paneller için kurulacak ebatlar ortaya çıkar ve standın şekline karar verilir. Düz veya oval şekilde kullanılabilen stand seçenekleri kullanılan ölçülere göre farklılıklar gösterecektir.

Örümcek Stand Kullanmanın Avantajları

Örümcek Stand ürün tanıtımı yapan firmaların en fazla tercih etmiş olduğu stand seçeneklerinden birisidir. Bunun nedeni de hem portatif oluşu hem de az yer kaplayarak rahat bir kullanım sunuyor olmasıdır. Pratik kullanım sunan bu standın ölçüleri de istenildiği gibi ayarlanabilir. Bu sebeple reklam ve tanıtım yapan firmalara Örümcek Stand kullanımı daima daha avantajlı gelmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir